MENU
klinika

"Do të gjej"

Paloka nxjerr foton e efektivit dhe e kërcënon

16.03.2019 - 21:02

Demokrati Edi Paloka ka postuar një foto në Facebook, ku duket një protestues i shtrisë dhe një efektiv i Forcave Speciale.

Paloka teksa ka postuar foton ka kërcënuar hapur efektivin duke i shkruar; “do të të gjej”.

Në foto, Paloka i ka rrethuar fytyrën efektivit nga protesta e opozitës përpara Parlamentit.

kolana e librave

Në këmbët e policit shihet një protestues i moshuar, i cili qëndron i shtrirë në tokë, ndërkohë nuk dihet nëse është dhunuar apo jo.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN“Fatura hoteli deri në 900 euro nata”

Prokuroria pushon hetimin për zyrtarët e Bashkisë Tiranë

"Firmos dekretin e parë për të shpartalluar grushtin e shtetit"

Presidenti Meta thërret protestë, në 2 mars në bulevard kundër Ramës

Propozimi për platformën e përbashkët politike

Cakaj: Kufiri me Kosovën duhet të hiqet!

‘Të zemë vendin e Anglisë’/ "Dashnor i mashtruar…"

‘The Guardian’ ironizon deklaratën e Ramës: Shqipëria pret për t’u martuar