MENU

Molla e sherrit, Tristan

Përfundimisht mbaron miqësia Jenner dhe Woods

22.03.2019 - 16:39

Kylie i jep fund përfundimisht miqësisë me Jordyn

Me sa duket, Kylie Jenner dhe Jordyn Woods i kanë dhënë fund njëherë e mirë shoqërisë së tyre. Sipas‘TMZ’ ish-mikeshat e ngushta vazhdojnë të mos flasin me njëra-tjetrën dhe Kylie duket se ka vendosur të vazhdojë jetën pa Jordyn si pjesë e saj.

Kylie Jenner Jordyn Woods twinning
https://www.instagram.com/p/BTzad86AcBj/?taken-by=jordynwoods
Credit: Jordyn Woods/Instagram

Pavarësisht lajmeve të mëparshme se Kylie dhe Jordyn flasin, ato nuk kanë bërë asnjë progres dhe e gjithë kjo ka të bëjë me paraqitjen e Jordyn në emisionin “Red Table Talk”, ku ajo mohoi të kishte pasur lidhje me Tristan.

“TMZ” shkruan se intervista e saj e bëri Kylien të sigurohej se shoqëria nuk mund të vazhdojë.

“Si ia dola që kolegët mos ta kuptonin!”

Shtatzënë për herë të parë, flet Brunilda Lahe

Profil/ 85 vite me Sophia Loren

U ngrit pas luftës dhe u bë idhull në skenë

Kënga me një histori të mrekullueshme

Era Istrefi këndon shqip në hitin me Yellow Claw dhe Offset

"Nuk është thjeshtë një dokument…"

Reperi i njohur merr pasaportë shqiptare