MENU
klinika

Protesta e opozitës

Policia i arreston djalin, ish-deputeti shpërthen në ofendime e kërcënime

16.03.2019 - 18:38

Gjatë ditës së sotme, menjëherë pas përfundimit të protestës së opozitës, Policia e Shtetit ka nisur aksionin për arrestimin e protestuesve që u përfshinë në incidente të dhunshme.

Në prangat e policisë ka rënë edhe djali i ish-deputetit të Fierit, Luan Baçi.

I nervozuar me arrestimin e të birit, demokrati Luan Baçi ka shpërthyer në ofendime të rënda dhe kërcënime.

kolana e librave

“Më q*nënën. Mbajeni mend se çfarë kam për t’ju bërë. E keni personale me mua, kaq po ju them”, është dëgjuar të kërcënojë Baçi teksa kërkon nga policia të lirojnë të birin.

Ndërkohë djali i ish-deputetit është shprehur se është qëlluar nga policë të veshur civilë.

“Fatura hoteli deri në 900 euro nata”

Prokuroria pushon hetimin për zyrtarët e Bashkisë Tiranë

"Firmos dekretin e parë për të shpartalluar grushtin e shtetit"

Presidenti Meta thërret protestë, në 2 mars në bulevard kundër Ramës

Propozimi për platformën e përbashkët politike

Cakaj: Kufiri me Kosovën duhet të hiqet!

‘Të zemë vendin e Anglisë’/ "Dashnor i mashtruar…"

‘The Guardian’ ironizon deklaratën e Ramës: Shqipëria pret për t’u martuar