MENU
klinika

Destinacioni enigmë

“Pushime pas pushimeve”, nga Maldivet në…

07.03.2019 - 11:52

Muaji shkurt ishte, muaji i pushimeve për Luana Vjollcën, e cila udhëtoi fillimisht në Austri, ku e pranishme ishte edhe motra e saj Marina, ndërsa prej andej shkoi në Maldive.

Por për Luanën koha e pushimeve ende nuk është mbyllur. Edhe muaji mars do të jetë muaj pushime dhe udhëtimi për të.

Pas kthimit nga Maldivet, ku thuhet se u arratis me partnerin e saj Krenarin, (ndonëse vetë Luana u tregua e kujdesshme të mos postonte foto me të) duket se çifti do të niset për të tjera udhëtime.

Në “Insta Story”, vetë Luana poston foto nga aeroporti “Nënë Tereza” dhe shkruan: “I do robi ca pushime pas pushimeve”. Fansat mezi presin të mësojnë destinacionin e saj…

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Zbulojnë edhe të fshehtat

Luana Vjollca “përfundon” në Nepal

Nga Austria në Maldive

Luana e teproi, ia thotë dhe Marina