MENU
klinika

Lajmëron përmes instagram

Ronela Hajati 4 projekte muzikore deri në maj

12.03.2019 - 11:03

Këngëtarja shqiptare kishte kohë që nuk ka sjell ndonjë këngë të re para publikut dhe fansave të vetë.

Ronela Hajatin, e cila është gati të kthehet në muzikë pritet të sjell projektin më të ri muzikor së shpejti.

 

kolana e librave

Ajo përmes llogarisë personale në Instagram ka bërë të ditur se brenda dy muajve do të vjen me katër videokënga të re.

Katër këngë deri në muajin maj”, ka shkruar ndër të tjerash ajo në rrjetet sociale duke mos dhënë më tepër detaje.

Ndersa, duke njohur natyrën e saj energjike, mendohet se edhe këngët do jenë plot ritëm dhe do të dëgjohen kudo, të paktën kjo është ajo që fansat e saj presin të dëgjojnë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Paralajmërimi i Ronelës

Jo një, por 3 këngë të reja


"Po kursej, dua të hap diçka timen"

Nevina Shtylla tregon rrogën dhe shpenzimet

Pak ditë pasi konfirmoi shtatzëninë

Këngëtarja shqiptare bëhet nënë

Për kushërirën që u nda nga jeta!

Historia e dhimbshme pas këngës së Aurelës

Manushi e detyron të heqë këpucët

Alesia Bami: “Jetoj me 40 mijë lekë”!