MENU
klinika

Postimi

Shpërthen i irrituar Pjerin Ndreu: Vemje nën efektin e rakisë!

23.03.2019 - 22:06

Deputeti i Partisë Socialiste, Pjeri Ndreu ka shpërthyer i irrituar në një postim në rrjetin social Facebook.

Shpërthimi i Ndreut erdhi pas disa komenteve fyese në drejtim të tij në rrjetet sociale.

Ai i ka cilësuar komentuesit si vemje me profile fallco nën efektin e gotës së rakisë.

Atehere nuk kishte vemje me profile ne rrjete sociale qe nen efektin e gotes se rakise dhe te militantizmit te semure partiak, jane gati te tregojne paturpesisht injorancen e tyre me komente fyese e banale, por gjithsesi jane munduar te me pengojne, paragjykojne dhe penalizojne. Por une ja kam dale ne situata me te veshtira ku rrezikohej dhe jeta!

kolana e librave

Sot dua ti them gjithkujt, atyre qe me duan dhe qe sme duan qe une do ec para pa u ndalur. Frymezimi qe kam i kapercen injorantet e rrjeteve sociale.

Alternativa e llumit e ka vendin ne plehra. Aleanca me njerezit e ndershem eshte motivi qe me mban dhe me thote ate qe duhet te bej. Mos mendoni se jam i dobet dhe bie kollaj. Koha e ka tregu kete me se miri’, ka shkruar socialisti Pjerin Ndreu ndër të tjera.