MENU

Kundër bullizmit

Tayna shpjegon kuptimin e refrenit të “Jiggle juggle jiggle”

14.03.2019 - 16:57

Tayna sapo ka prezantuar projektin e ri muzikor “Kce”, që ashtu edhe siç është titulluar shumë vajza shihen duke kërcyar në klipin e këngës.

Tre fjalët e refrenit që morën vëmendjen e të gjithëve ishin “jiggle juggle jiggle”.

Shkarkoni Aplikacionin e Konica.al

Tayna ka shpjegur ndjekësit e saj në Instagram me anë të një postimi se kjo fjalë do të thotë: lëvizje nga njëra anë në tjetrën ose lart e poshtë.

Projekti muzikor kërkonte që të hidhte poshtë bullizmin e bërë ndaj Besim Hajres dhe një djali tjetër.
Për këtë arsye, këngëtarja i dha tjetër kuptim e formë duke e sjellë në këngë në mënyrën e saj.

 Romeo krahë aktores 15-vjeçare

Victoria Beckham përkrah romancën e të birit

Këngëtarja nga Saranda nuk ndalet

Publikohet së shpejti albumi i parë nga Ava Max

Grande nis turneun “Sweetener"

Ariana Grande, këngë të Mac Miller në turne

Modelja më pranë Bieber se kurrë

Përse po shtyhet dasma e Justin dhe Hailey?

“Netflix” dhe Fremaux negociojnë

Netflix-i nuk do ketë filma as këtë vit