MENU
klinika

"Shpresoi të zgjidhë..."

“Tradhtoi” LSI-në, Kryemadhi mesazh Ralf Gjonit

16.03.2019 - 21:38

Teksa ishte e ftuar në “Kjo Javë”, kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi foli në lidhje me dy deputetët e dalë nga listat, Ylli Shehun dhe Ralf Gjonin.

Ajo nuk komentoi vendimin e tyre, por u shpreh se të dy ata nuk kanë qenë aspak besnikë sipas saj.

kolana e librave

Nuk mendoj që minutat dhe sekondat e emisionit tuaj ia vlejnë për të komentuar këta dy njerëz.

kryemadhi-ne-gramsh-konica.al

Absolutisht ata nuk kanë qenë besnikë. Meqë Ralfi ka marrë urdhër nga SHBA shpresoj që problemet e tij familjare të zgjidhen‘, tha Kryemadhi.

“Fatura hoteli deri në 900 euro nata”

Prokuroria pushon hetimin për zyrtarët e Bashkisë Tiranë

"Firmos dekretin e parë për të shpartalluar grushtin e shtetit"

Presidenti Meta thërret protestë, në 2 mars në bulevard kundër Ramës

Propozimi për platformën e përbashkët politike

Cakaj: Kufiri me Kosovën duhet të hiqet!

‘Të zemë vendin e Anglisë’/ "Dashnor i mashtruar…"

‘The Guardian’ ironizon deklaratën e Ramës: Shqipëria pret për t’u martuar