MENU
klinika

Detajet

Velipojë/ Makina përplas për vdekje kalimtarin

21.03.2019 - 19:48

Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Velipojë.

Sipas informacioneve, një automjet ka përplasur për vdekje këmbësorin Bujar Bujaj, rreth 40 vjec. Këmbësori ka ndërruar jetë rrugës për në spital, ndërsa policia ka ndaluar drejtuesin e mjetit.

kolana e librave

Nuk dihen ende shkaqet dhe motivet e aksidentit.

Forca policore ndodhen në vendngjarje ku vijojnë hetimet.

Rritet numri i të infektuarve, ja detajet!

Kruja vazhdon të jetë vatër e Covid-19

Në 'lupë' dy të kërkuar për krime të rënda

OFL ‘zbarkon’ në Kukës

Alarmi, çfarë po i rrit vdekjet te burrat nën 50-vjeç

Nga Berati në Shkodër, ja ‘qytetet me zemër më të dobët’

Ekspertët e Ministrisë së Mbrotjes në vendngjarje

Gjenden granata e plumba në Shkodër