MENU

Publikohet ‘traileri’ i klipit

Vesa Luma baladë në bashkëpunim me Denik Prizreni

14.03.2019 - 13:28

Në këtë val pubikimesh të reja, duket se së shpejti do të kemi mes tyre edhe një baladë.

Shkarkoni Aplikacionin e Konica.al

Eshtë fjala këtu për këngëtaren shumë simpatike me një portet të ëmbël dhe një vokal i vlerësuar për tonalitet të veçantë, Vesa Luma.

Eshtë publikuar ‘traileri’ i klipit të ri nga Vesa Luma dhe Denik Prizreni, dyshja po bëhet gati për prezantimin e baladës për publikun.

Vesa Luma, pasi ajo shkoi për disa kohë në Zelandë të Re për t’u bashkuar me bashkëshortin e saj, reperin Big Basta me të cilin ka edhe fëmijë, duke u shkëputur kështu për një periudhë kohore nga projektet muzikore. Tani këngëtarja  po bëhet gati t’i rikthehet muzikës me një projekt muzikor mjaft të veçantë.

Ajo ka realizuar një duet të ri me Denik Prizrenin, një këngë e cila do të jetë e zhanrit baladë.

 Romeo krahë aktores 15-vjeçare

Victoria Beckham përkrah romancën e të birit

Këngëtarja nga Saranda nuk ndalet

Publikohet së shpejti albumi i parë nga Ava Max

Grande nis turneun “Sweetener"

Ariana Grande, këngë të Mac Miller në turne

Modelja më pranë Bieber se kurrë

Përse po shtyhet dasma e Justin dhe Hailey?

“Netflix” dhe Fremaux negociojnë

Netflix-i nuk do ketë filma as këtë vit