MENU

Si u futën hajdutët?

Vidhet filiali i postës në Vlorë, detajet

19.03.2019 - 10:03

Në fshatin Brataj në Vlorë është vjedhur gjatë mbrëmjes së djeshme arka e lekëve në filialin e postës.

Dyshohet se hajdutët mund të kenë hyrë nga pjesa e pasme e postës.

Vjedhja është kryer nga persona ende të paidentifikuar, të cilët kanë marrë një sasi të konsiderueshme parash dhe janë laruar me shpejtësi.

Policia bën me dije se po punohet për zbardhjen e plotë të ngjarjes, ndërkohë që ende nuk janë bërë me dije detaje të tjera.