MENU
klinika

Mohon lidhjen me Young Zerkën por...

A ka diçka gati Ronela Hajati për dasmë?

29.04.2019 - 18:54

Ronela Hajati dhe Young Zerka janë një ndër dyshet më të përfolura të mediave rozë.

Ata ndonëse në shumë evente, intervista apo revista janë fotografuar bashkë, kurrë nuk e kanë pranuar se janë në një lidhje.

.

Por pavarësisht kësaj, Ronela, e ftuar në një program televiziv tregoi se pajën e ka gati.

kolana e librave

Pajën e kam gati nga mami. Madje kam një pajë gjigande.

Unë kam mësuar të qep dhe qëndis se më ka mësuar mami. Paja ime përfshin perde, jastëkë, kuverta kolltuqesh, mbulesa tavolinash dhe janë të gjitha të punuara më dorë nga gjyshja dhe mami“, u shpreh Hajati duke qeshur.

Nuk tregon kush mund të jetë fatlumi.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Akuzat menjëherë pas publikimit

Ronela Hajati ” Më kanë vjedhur këngën”