MENU

"Tortura ime..."

“Ankohet” publikisht për Shkëlzenin

23.04.2019 - 13:39

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha është në një lidhje dashurie prej vitesh me Armina Mevlanin.

Ata herë pas herë publikojnë foto bashkë në rrjetet sociale.

Çifti duket se janë në fazën e tyre më të lumtur dhe këtë e dëshmojnë momentet e bukura mes tyre.

Mirëpo ashtu si çdo çift, edhe Shkëlzeni me Arminën kanë ndonjëherë mosmarrëveshje dhe këtë gjë e ka treguar së fundmi edhe blogerja.

Armina është ankuar publikisht për partnerin dhe shkak për këtë është bërë seriali i njohur “Game of Thrones”.

“Tortura ime është të shikoj këtë film çdo të hënë për shkak të Shkëlzen Berishës”, ka shkruar Armina në postimin e saj në Instastory.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNVetëm pak kohë pas lindjes së djalit

Aktori i njohur zbulon planet e dasmës

'Si mund ta jepni kështu lajmin e bukur?'

Bashkëshortja e Gaz Pajës flet për shtatzaninë

Fotografohet me vajzën e vogël

Blendi Fevziu kalon pushimet në Bahamas

Ka një dedikim të ëmbël për Rominën

Erik Lloshi publikon foton nga albumi i martesës

Ja cila është fusha që do t'i jap famë

Pas muzikës Bleona Qereti kërkon sukses tek…