MENU

Foto

Belen Rodriguez konfirmon lidhjen me Stefano de Martino

23.04.2019 - 16:07

Balerini i famshëm italian Stefano de Martino dhe Belen Rodriguez prej muajsh janë përfolur në media të ndryshme se janë rikthyer bashkë dhe po ashtu janë fotografuar duke u puthur, mirëpo ata kanë qëndruar në heshtje dhe madje edhe e kanë mohuar lidhjen e tyre.

Për një kohëshumë të gjatë nuk pati asnjë reagim prej tyre, por së fundmi duket se gjërat kanë ndryshuar.

Së fundmi Belen, e cila i ka dhënë fund lidhjes me Andrea Ianonne-n, ka vendosur që ta bëjë vetë publike dhe zyrtare lidhjen me Stefano-n përmes një fotoje të adhurueshme që mund ta shikoni më poshtë, ku duken më të dashuruar se kurrë.

Dyshja në fjalë i dhanë fund martesës në 2015-ën, por zjarri i dashurisë së tyre duket se nuk u shua kurrë.

Rikujtojmë se ata janë prindër të një vogëlushi.

Vetëm pak kohë pas lindjes së djalit

Aktori i njohur zbulon planet e dasmës

'Si mund ta jepni kështu lajmin e bukur?'

Bashkëshortja e Gaz Pajës flet për shtatzaninë

Fotografohet me vajzën e vogël

Blendi Fevziu kalon pushimet në Bahamas

Ka një dedikim të ëmbël për Rominën

Erik Lloshi publikon foton nga albumi i martesës

Ja cila është fusha që do t'i jap famë

Pas muzikës Bleona Qereti kërkon sukses tek…