MENU
klinika

Video

Bes Kallaku “konkuron” Xhensilen dhe Pirro Çakon

16.04.2019 - 15:24

Bes Kallaku është një ndër personazhet më të njohur të ekranit dhe po ashtu një nga më të ndjekurit në rrjetet sociale.

Së fundmi Besi i ka bërë ndjekësit e tij të qeshin me lot.

Aktori ka sjellë versionin e tij të këngës “Sekreti im” bashkëpunim mes Xhensila Myrtezaj dhe Pirro Çako.

 

View this post on Instagram

 

#sekretiim ????? @xhensilamyrtezaj @pirrocako @eduartgrishaj

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on

Besi shaqet në makinën e tij ku në sfond dëgjohet kënga “Sekreti im”, ndërsa ai është veshur si një nënë e moshuar.

Videoja është pëlqyer dhe komentuar.

Ai “shfaq aftësi edhe në të kënduar” e ndoshta një ditë do t’i kërkoj një bashkëpunim Xhensilës.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


‘E gjithë bota në dy njerëz’

Xhensila tregon xhiron e parë të Besit me Ajkën…