MENU
klinika

Arsyeja

 Britney Spears përfundon në spital psikiatrik

04.04.2019 - 10:38

Britney Spears është pranuar në një prej spitaleve amerikane të shëndetit mental.Burimet të afërta me këngëtaren kanë treguar për revistën “TMZ” se ajo është shqetësuar për sëmundjen e babait të saj, diçka që thuhet se është mjaft serioze.

Këngëtarja 37-vjeçare është e shqetësuar për përkeqësimin e shëndetit të të atit Jamie Spears, ndërsa muajin e kaluar është zhvendosur tek ai për t’i qëndruar pranë.

Gjatë kësaj kohe Briteny-t i është dashur të përballohet me një krizë nervore dhe ndaj do të kalojë një muaj në një qendër kushtuar shëndetit mendor në Los Angelos.

Bukuroshja ka publikuar kohët e fundit një fotografi në llogarisë personale të Instagram teksa ka lënë një mesazh “Bie në dashuri me kujdesin për veten, mendjen, trupin, shpirtin. Të gjithë duhet të marrim pak kohë”.

Britney ka vuajtur edhe më herët nga problemet e shëndetit mendor teksa ka qëndruar gjatë vitit 2007 në një qendre rehabilitimi në Malibu.