MENU
klinika

Video

Capital T sjell videoklipin e “larë” në luks “Hookah”

12.04.2019 - 13:46

Hip hop ylli, Capital T ka publikuar projektin e ri të tij.

Këngën me klip super luksoz ai e realizoi në bashkëpunim me Rzon, kurse teksti është punuar nga Capital T.

Videoklipi është realizuar në regji të vet reperit i cili është producent i këtij projekti  personal.

kolana e librave

“Hookah” publikohet pas shumë paralajmërimeve të mëdha nga reperi.

Në një avion privat dhe i rrethuar nga miq e reper të tjerë, Capital T publikoi klipin e shumëpritur.

Capital T vazhdon punën para sezonit veror, duke premtuar shumë suksese të tjera në vijim.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Publiku shqiptar meriton të tilla koncerte

Capital T në koncertin e Drake


Sarp aktori më i paguar në sezon

Aktorët turq dhe pagesat e majme për një serial

"Po na i vrasin vajzat për së gjalli!"

Marina Vjollca, pro dënimit me vdekje për përdhunuesit!

Altin Basha do largohet nga “Top Channel”?

Agron Llakaj do të marrë timonin e “Portokalli”?

Iris Luarasi kërkon referendum

“Të kastrohen pedofilët!”

Albumi i gjashtë në karrierën e saj

Lady Gaga prezanton ”Chromatica”