MENU
klinika

Policia në lëvizje

Çfarë u gjet brenda pakos që terrorizoi Vlorën?

01.04.2019 - 09:39

Mbrëmjen e djeshme një pako e dyshimtë alarmoi qytetin e Vlorës.

Kjo pako, e cila vuri në lëvizje policinë mësohet se rezultoi e pajisur me eksploziv dhe rreth 300 gramë lëndë shpërthyese C4 e komanduar me celular.

Sipas burimeve nga grupi hetimore, dyshohet se pakoja ka qenë e montar në një makinë.

kolana e librave

Për shkak të rrugës së keqe, pakoja është rrëzuar.

Kujtojmë që në mesnatë, forcat xheniere kanë bërë një shpërthim të kontrolluar.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNÇ' ndodh me personat me temperaturë më të lartë se 37.5?

Bie numri i udhëtarëve nga Vlora drejt Italisë

"Kaloni tre paga, pastaj negociojmë"

“Nuk duam lëmoshë”, naftëtarët apel shtetit

217 pasagjerë të ardhur nga Italia

Koronavirusi/ Kontrolle edhe në portin e Vlorës

"Dalim nga greva kur të paguhen të gjitha rrogat"

Përkeqësohet shëndeti i grevistëve të Poçemit

"Rastet e dyshuara merren me mjet të posaçëm"

Trageti në Vlorë, pasagjerët: Nuk na kontrolloi askush!