MENU
klinika

Ç'po ndodh?

Sërish tërmet në vend, ja ku ishte epiqendra

12.04.2019 - 09:00

Lëkundje të tjera tërmeti janë regjistruar në vend ditën e sotme.

Sipas IGJEUM, lëkundjet janë ndjerë në orët e para të mëngjesit sot, 8 km në perëndim të Leskovikut.

Magnituda ka qenë e vogël, vetëm 1.8 dhe nuk të dhëna për dëme.

Të dhënat:

Data: 12/04/2019

kolana e librave

Ora: 00:44:59

M=1.8

Place: 8 Km P Leskovik

40.16° N, 20.51° E

Thellësia: 26 KM