MENU

Ndan foto dhe video

Dafina Zeqiri ndez atmosferën me “twerk”

03.04.2019 - 21:36

Ajo është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat imazhe të ndryshme nga jeta e saj e përditshme apo aktivitetet muzikore.

Së fundmi, ajo ka treguar se ndodhet në Vjenë të Austrisë, për koncertin e saj të radhës. Këngëtarja vendosi që për ndjekësit e saj të shumtë në rrjetin social Instagram, të publikojë një video mjaft provokuese.

Dafina u shfaq dukelëvizur krejt trupn në video, ndërsa dukej mjaft në formë teksa bënte “twerk” për ndjekësit.

Me flokë të gjatë dhe me një shikim depërtues...

Modelja 67-vjeçare, JoAni Johnson imazhi i Rihannas

I publikojnë foto dhe video intime

Këngëtarja e njohur bie pre e hackerave

Ja ç’po ndodh tani me moderatoren

Fatma Methasani braktis përfundimisht…