MENU
klinika

"U kujtova vonë"

Diddy mall për ish partneren e ndjerë

01.04.2019 - 11:21

Diddy përkujtoi ish-partneren e tij të ndjerë, Kim Porter nëpërmjet një postimi në Instagram.

E mbaj Kim-in që udhëtoi që të më takonte në setin e Can’t Nobody Hold Me Down. Ajo kaloi një fluturim 12 orë për në LA dhe 3 orë me makinë për në shkretëtirë. Pa ankesa. Ishte gjithnjë “Ride or die” Që nga dita e parë! E quaja Bonnie dhe unë isha Clyde!

Kjo foto do mbesë në histori si hera e parë që thashë që ishte e imja! Dhe hera e parë që i thashë që e doja, pa e ditur që isha i saji. Më ka marrë malli Bonnie dhe gjithnjë do më marrë.

kim porter

Kim jeta është e bukur se kisha këto eksperienca. Të dua baby.”- shkruan Diddy krahë fotos së tyre çift.

Ndërkohë në komente ai tregoi dhe arsyen pse nuk u martua me të përderisa e donte kaq shumë. “Kurrë fallco. Nuk isha gati dhe kaq. Tani jam gati por është tepër vonë. Mos u bëni si unë.”- shkroi ai.