MENU

Isaac njofton lajmin

Dua Lipa në Shqipëri së shpejti?

25.04.2019 - 14:41

Dua Lipa është mjaft e lidhur me vendlindjen e saj, Kosovën dhe kjo dihet nga të gjithë pasi këngëtarja jo vetëm që nuk e ka fshehur asnjëherë origjinën e saj por përkundrazi e ka treguar hapur dhe në shumë momente suksesi, prejardhjen e saj.

Por, disa shenja të vogla flasin se ajo shumë shpejt do të vizitojë edhe Shqipërinë.

Së paku kështu ka konfirmuar Isaac, i dashuri i këngëtares nga Prishtina.

Ai në pyetje ju përgjigjet  fansave në Instagram ku edhe ka konfirmuar se do të vizitojë shpejt Shqpërinë e ai asnjëherë nuk udhëton pa Duan.

Kam vizituar Shqipërinë dy herë. Së shpejti tri”, u shpreh ai në Instagram.

Isaac dhe Dua janë në lidhje prej shumë kohësh dhe janë të lumtur me njëri-tjetrin.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNDalin fotot e para të ceremonis

Martohet çifti i njohur i Hollywood-it

"Merkato" e fortë në televizion

Largohet Ermali nga Klan, ja kush e zëvendëson

Foto/ 'Të gjithë kemi një vend...'

Ermonela Jaho prezanton bashkëshortin

Me baluke dhe flokë të errët!

Miriam Cani 18-vjeçe duket si tjetër njeri

Askujt nuk i kishte shkuar në mendje kjo...

Ronela Hajati tregon kuptimin e emrit të saj

“Do të martohem sërish…”

Eneda Tarifa bën rrëfimin e papritur