MENU
klinika

Detajet

E rëndë/ Dallgët nxjerrin një trup të pajetë në bregun e Vlorës

12.04.2019 - 15:41

Në mesditën e kësaj të premteje është gjetur një trup i pajetë në qytetin e Vlorës.

Bëhet me dije se dallgët e detit kanë nxjerrë në breg trupin e pajetë në Zvërnec.

Policia dhe grupi hetimor kanë shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes, ndërsa kanë nisur hetimin.