MENU
klinika

Vlorë

Eksploziv pranë zyrës së avokatisë, flasin pronarët

09.04.2019 - 09:55

Gjatë ditës së djeshme pranë zyrës së një avokatie në Vlorë u gjend një kuti me lëndë plasëse.

Zyra e avokatisë ishte në pronësi të Eleni dhe Orest Zhupa, nënë e bir.

Ata janë shprehur se nuk kanë konflikt me asnjë njeri, ndërkohë policia ka sekuestruar kamerat e sigurisë për të identuifikuar personat të cilët vendosën lëndënm plasesë pranë zyrës së avokatisë.

kolana e librave

Nëse do ishte për mua do e kishin vendosur diku tjetër lëndën shpërthyese. Në atë orë e kishim mbyllur zyrën për pushimin e drekës‘, ka dëshmuar në polici Orest Zhupa.

Ç' ndodh me personat me temperaturë më të lartë se 37.5?

Bie numri i udhëtarëve nga Vlora drejt Italisë

"Kaloni tre paga, pastaj negociojmë"

“Nuk duam lëmoshë”, naftëtarët apel shtetit

217 pasagjerë të ardhur nga Italia

Koronavirusi/ Kontrolle edhe në portin e Vlorës

"Dalim nga greva kur të paguhen të gjitha rrogat"

Përkeqësohet shëndeti i grevistëve të Poçemit

"Rastet e dyshuara merren me mjet të posaçëm"

Trageti në Vlorë, pasagjerët: Nuk na kontrolloi askush!