MENU
klinika

Detajet

Fier/ I dënuari mbërrin i vdekur në spital

27.04.2019 - 10:59

Një 40 vjeçar nga burgu i Fierit ka mbërritur i vdekur në spitalin e këtij qyteti pak minuta më parë.

Sipas informacioneve, bëhet fjalë për të dënuarin Dritan Zeqiri, 40 vjeç, nga Përmeti.

Mësohet se ai ka mbërritur në spital pa shenja jete dhe është dërguar në morgun e qytetit për ekspertizë mjeko-ligjore.

Shkaqet që mund t’i kenë shkaktuar vdekjen janë ende të paqarta ndërkohë që hetimet për rastin kanë nisur tashmë.

Sipas dyshimeve paraprake 40-vjeçari mund të ketë pësuar çarje të aortës abdominale.

Me shpejtësi ‘skëterrë’ deri në 230 km/orë

Gjobiten 2125 shoferë brenda 48 orëve!

Policia në ndjekje të personave të tjerë të përfshirë

Atentati ‘i dështuar’ në Berat, arrestohet një tjetër anëtar

"Do të jem përkrah PD-së..."

Dorëhiqet kryetari i Rithemelimit në Berat

"Do të kryhej nga një grup kriminal"

Parandalohet atentati në Berat, Policia jep detaje