MENU

Detajet

Fier/ Shokohen qytetarët, gjendet një i vdekur në rrugë

14.04.2019 - 11:32

Një trup i pajetë në mes të rrugës ka alarmuar qytetarët në Fier.

Personi i vdekur është konstatuar nga kalimtarët në rrugë, pranë morgut të spitalit të Fierit. Sipas informacioneve të para, viktima është Hajdar Hazizi, 74 vjeç.

Sipas vëzhgimeve paraprake, vdekja mendohet të ketë ardhur nga shkaqe natyrale.

Në vendin e ngjarjes ka mbërritur menjëherë policia dhe trupi është dërguar në morg për ekspertizë dhe për të zbuluar identitetin.