MENU
klinika

“Coachella 2019” me incident

Goditet me limon në skenë Ariana grande

23.04.2019 - 12:21

Ariana Grande u përball me një incident aspak të këndshëm gjatë performancës së saj në “Coachella 2019” mbrëmjen e djeshme, pasi një person nga publiku e goditi me limon.

Pas goditjes që mori në kokë, këngëtarja ka ndaluar menjëherë performancën e saj.
“Ja ç’ndodh ngaqë dikush nga ju më goditi me limon, dreq”- u shpreh këngëtarja dhe u largua nga skena.

Por, pak minuta më pas, Ariana u rikthye sërish në skenë duke kënduar hitin e saj të fundit të titulluar “NASA”.

kolana e librave

Ndërkohë, fansat të saj janë të bindur se personi që goditi me limon këngëtaren ështe një mbështetës i Beyonce-s, pasi qarkulluan lajme se Ariana u pagua më shumë se ajo.

Kujtojmë që këngëtarja 25 vjeçare, i befasoi të gjithë mbrëmjen e së shtunës në “Coachella 2019”, me një performancë surprizë ku ftoi t’i bashkohej në skenë Justin Bieber i cili ka kënduar për të pranishmit në këtë festival madhështor superhitin e tij “Sorry”.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Grande nis turneun “Sweetener"

Ariana Grande, këngë të Mac Miller në turne

Nxitin spekulimet mbi seksualitetin

Ariana Grande dhe Victoria Monet bashkëpunim


Fotoja që ngjalli dyshime

A është Arbana Osmani e vetmuar?

Pas “tradhtisë” i këndon dashurisë në breg të detit

Alban Skënderaj romantik i pandreqshëm

I dha zero pikë te ‘Kënga Magjike’

Ardit Çuni flet për sherrin me Eneda Tarifën