MENU
klinika

Detajet

Ishte duke peshkuar, vdes 60-vjeçari në Lezhë

09.04.2019 - 20:13

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në qytetin e Lezhës.

Një person ka humbur jetën pas kontaktit me rrymën elektrike, teksa ishte duke peshuar në grykëderdhjen e lumit Drin.

Viktima është identifikuar si Bujar Caca, 60-vjeç, nga Kruja.

kolana e librave

Ai ka qenë duke peshkuar me kallam, kur hasi në një përcjellës energjie.

Kjo gjë rezultoi fatale për të duke i shkaktuar vdekjen e menjëhershme.

Viktima është dërguar në morgun e spitalit të Lezhës, për veprime të mëtejshme.

Familjarë të një të rasti pozitiv të djeshëm

Dy raste të reja me COVID-19 në Shkodër

Gjurmë në historikun e pushtetit vendor

Ndahet nga jeta ish kreu i PD në Mirditë

Çuçi: Disiplinohet shitja e peshkut dhe...

Inaugurohet qendra e ankandit të peshkut në liqenin e Shkodrës

19 tamponë në 24 orët e fundit

Në Krujë shtohen rastet pozitive me COVID-19