MENU
klinika

Detajet

Ishte parkuar para Parlamentit, protestuesit i vënë flakën një makine

13.04.2019 - 21:23

Prej më shumë se 1 orë e 30 minutash vijon protesta para Parlamentit.

Përplasje të shumta janë shënuar mes protestuesve dhe policisë.

Shpesh herë policia ka hedhur gaz lotsjellës në mënyrë që të shpërndajë protestuesit e acaruar.

Ndërkohë para Parlamentit protestuesit kanë ndërmarrë një tjetër akt.

Ata i kanë vënë flakën një automjeti të parkuar, i cili është fikuar menjëherë më pas.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNMedia ndërkombëtare për Shqipërinë

Si ka qënë në 1997-ën dhe si është më 2023-shin!

“Duhet të kishte lënë edhe mandatin e deputetit”

Salianji: Rikthimi i Bashës, për interesa personale!

Do të rikandidojë për drejtimin e Partisë Demokratike?

I riu në Durrës pyet Bashën: Për çfarë po e bën këtë fushatë?

Dyfishon kapacitetet për luftimin e zjarreve

BE përgatitet për temperatura të larta