MENU

True 1 vjeç

Khloe dhe Tristan festojnë ditëlindjen e parë të së bijës

13.04.2019 - 16:43

Vajza e Tristan Thompson dhe Khloe Kardashian ka festuar sot ditëlindjen e saj të parë.

Në këtë ditë të veçantë nuk kanë munguar urimet e prindërve edhe në rrjetet sociale.

Në urimin për vajzën e tij basketbollisti publikoi disa fotografi ku Khloe nuk dukej askund.

“Vogëlushja ime bën 1 vjeçe sot. Koha kalon shumë shpejt dhe unë e dashuroj në cdo minutë. Mezi pres që të ulemi në shtëpi dhe të rrimë gjithë ditën duke parë “Lion King” dhe “Paw Patrol”. Binjakja ime”, shkruajti Tristan.

Po ashtu nuk ka munguar edhe një urim i përzemërt nga Khloe për të bijën:

Gëzuar ditëlindjen e ëmbla ime True. Ti je dashuria ime e fundit, e vërtetë. Jam e nderuar dhe shumë mirënjohëse të jem nëna jote. Të dua!”

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Video-intervistë me Prof. Besim Boçin

“Femrat shqiptare duan të bëhen si Kim Kardashian”