MENU
klinika

"Vogue" 73 pyetje për çiftin

Kim Kardashian: “Krenare që e kam mësuar Kanye të kursejë”

13.04.2019 - 11:55

Kim Kardashian shprehet krenare qëi  kam mësuar bashkëshortit të saj Kanye si të kursejë.

Kim Kardashian shpesh herë është në qendër të vëmendjes për sytë e paparacëve dhe mediave roz. Këtë herë tema e trajtuar prej tyre ka qenë interesante.

“Vogue” ka realizuar një video me 73 pyetje në shtëpinë e Kim Kardashianit dhe Kanye West, në Hills Hidden të Kalifornisë.

Në video Kim ecën nëpër shtëpinë e saj, duke iu përgjigjur pyetjeve në lidhje me amësinë, paparacët, interesin e saj për ligjin dhe shtimin e familjes.

Të spikatur në mesin e ishin disa njoftime intriguese se si një nga familjet më të famshme menaxhon dhe kursen paratë e tyre.

Kur u pyet se çfarë ishte një gjë për të cilën ajo ndjehej krenare që ia kishte mësuar Kanyet, Kim tha: “Unë jam krenar të them se i kam dhënë atij këshilla financiare shumë të mira për kursim”.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Video-intervistë me Prof. Besim Boçin

“Femrat shqiptare duan të bëhen si Kim Kardashian”

Mario njeh çdo detaj të shtëpisë

Mario Dedivanovic, i afërt me Kim Kardashian