MENU
klinika

Koalicioni opozitar

Rama: Në 30 qershor do flasin me…

23.04.2019 - 12:56

Pas zyrtarizimit të koalicionit opozitar, ka reaguar kryeministri Rama.

Ai thekson se vendimi i opozitës është i padëgjuar më parë dhe e quan atë si vetëvrasje politike.

Sipas tij në 30 qershor qytetarët do të flasin me votë në çdo bashki.

Reagimi i plotë:

Pas djegies së mandateve, koalicioni kundër zgjedhjeve një tjetër formë e padëgjuar vetëvrasjeje politike!

Humbësit kronikë janë peng i dëshpërimit të tyre, po Shqipërinë s’e marrin dot peng. Zgjedhjet as ndalen as shtyhen.

Në 30 qershor qytetarët do flasin me votë në çdo bashki”, thekson Rama.