MENU
klinika

Zbulohet emri

Kush do të bëjë hapjen e eventit të Billboard?

27.04.2019 - 18:10

Ndjekësit fanatikë njoftohen se nuk kanë pse të presin për një performancë live të këngëtares apo këngëtarit të preferuar, pasi kjo pritet të ndodhë më 1 maj në eventin prestigjoz “Billboard Music Awards”.

Vetëm dy ditë më parë ajo publikoi këngën e saj të re “Me” e cila po thyen çdo rekord botëror dhe në vetëm 48 orë numëron 70 milion klikime.

Është pikërisht kjo këngë që do ta ngjisë Swift bashkë me Brendon Urie në skenën e madhe të Billboard ku fansat janë në pitje .

Kujtojmë se Taylor Swift në një intervistë të fundit dhënë pak kohë më parë tha se kishte frikë nga fama.

Ndërkohë këngëtarja po e shijon suksesin dhe famën çdo ditë dhe më shumë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN