MENU
klinika

Lidhje me regjizorin?

Arbana Osmani flet për herë të parë: Jemi me fat…

21.04.2019 - 09:14

E shumëpërfolur ka qenë një lidhje e mundshme mes Arbana Osmanit dhe regjizorit Eduart Grishaj.

Për herë të parë, Arbana Osmani ka folur për regjizorin në programin e saj ‘Dua të të bëj të lumtur’.

kolana e librave

Ishte Xhensila Myrtezaj ajo e cila i ka kërkuar leje Arbanës për të falenderuar regjisorin Grishaj për klipin ‘Je sekreti im’ duke thënë se ishte me fat të punonte me të.

‘Edhe ne jemi me shumë fat që e kemi’, tha Arbana direkt nga programi duke buzëqeshur.

Ndërkohë kamerat fiksuan edhe vajzat e reja nga publiku të cilat gjithashtu buzëqeshën duke ditur historinë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNVideo e frikshme/ “Shpresoj të mos vdes”

Reperi kafshohet nga gjarpri gjatë xhirimeve të klipit

" Nuk bën ndryshim në jetën time..."

Pas ndarjes nga Mozzik, Loredana tregon të vërtetat

Katër vite pas prishjes së shoqërisë

Albana i shkruan mesazhin më të bukur Eneda Tarifës

“Dashuri me shikim të parë, ajo kishte turp”

Artisti tregon si u njoh me vajzën e Stefi Priftit