MENU
klinika

Foto

Madhështore ditëlindja e Andrra Destanit

22.04.2019 - 11:18

Bashkëshortja bukuroshe e këngëtarit Sinan Hoxha ka festuar me familjarë dhe miq në një festë luksoze.

Përmes llogarisë së saj në instagram ajo ka publikuar pjesë nga festa duke i ndarë kështu me të gjithë ndjekësit e saj momentet e  veçanta dhe emocionuese në ditën e lindjes.

Në këtë datë me rëndësi për të, bukuroshja shqiptare ka marrë shumë urime nga ndjekësit në rrjetet sociale.

Sigurisht ndër urimet e shumta nuk do të mungonte edhe ai nga bashkëshorti. “Urime dashuri“, shkruan këngëtari nëpërmjet rrjeteve sociale.

Fotot tregojnë më së miri edhe emocionin në sytë e Andrrës e cila duket tejet e lumtur në këtë ditë të sajën.

Kujtojmë se para pak kohësh ajo u përfol për një shtatzani të mundshme të cilën vetë Sinan Hoxha e mohoi.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Sinan Hoxha përgjigjet

A është Andrra shtatzanë?