MENU
klinika

Kapen në një darkë intime

Martesë në horizont/ Rihanna i thotë “po” miliarderit Jameel?

21.04.2019 - 14:09

Këngëtarja e njohur Rihanna duket se është drejt martesës me të dashurin miliarder Hassan Jameel.

31 vjeçarja dhe Hassan, 30 vjeç, së fundmi janë parë duke shijuar një darkë romantike dhe intime në Nju Jork dhe thuhet se janë të gatshëm për t’u bërë burrë e grua.

“Rihanna është shumë e dashuruar me Hassan, ajo ka gjetur Princin e saj”, tha një burim për Hollyëood Life.

kolana e librave

Rihanna

Ky burim tha se dyshja janë bashkë tash e dy vjet dhe këngëtarja duket shumë e lumtur, andaj nëse Hassan do t’i propozonte ajo do të pranonte.

Rihanna ka paralajmëruar një album të ri dhe shumë prej fansave të saj mendojnë që kjo është vetëm për të larguar vëmendjen nga albumi ngase nuk e ka gati.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Hedh poshtë zërat për ndarjen

Rihanna, gati për martesë


Sarp aktori më i paguar në sezon

Aktorët turq dhe pagesat e majme për një serial

"Po na i vrasin vajzat për së gjalli!"

Marina Vjollca, pro dënimit me vdekje për përdhunuesit!

Altin Basha do largohet nga “Top Channel”?

Agron Llakaj do të marrë timonin e “Portokalli”?

Iris Luarasi kërkon referendum

“Të kastrohen pedofilët!”

Albumi i gjashtë në karrierën e saj

Lady Gaga prezanton ”Chromatica”