MENU
klinika

Foto

Me fustan të bardhë/ Ylli Limani me një dedikim special

20.04.2019 - 15:29

Ylli Limani është një ndër këngëtarët shqiptarë më të talentuar. Ai bëhet i rëndësishëm edhe me fjalët e tij për njerzit e afërm dhe jo vetëm i rëndësishëm me këngët për publikun.

Për të kanë rëndësi jo vetëm sukseset profesionale por edhe eventet familjare.

Së fundmi këngëtari ka ndarë me ndjekësit e tij foto nga dita më e lumtur e motrës së tij Hana e cila martohet.

Në një foto me motrën të veshur nuse, ai ka shkruar:

Nga një motër e dashur në një grua të adhurueshme: Hana, e dashur motër je më e mira. Urime martesa me Lorentin, ju dua“.

Fjalë shumë të ndjera këto nga një vëlla në ditën më të rëndësishme për motrën e tij.