MENU
klinika

Getoari tregon çfarë e mundon...

“Mjekra e gjatë më pengon të gjej gojën”

06.04.2019 - 13:15

Getoar Selimi është një ndër reperat më të pëlqyer dhe ndër më të ndjekurit nga publiku.

Getoari nuk përjashtohet nga kjo. Ai ka rrëfyer diçka në lidhje me këtë.

Ai ështe edhe frymëzim për shumë të rinj edhe pë look-un e tij. Por të dukesh bukur sigurisht fsheh edhe anën e sakrificave pas.

“Kur zgjohem nga gjumi me zor e gjej gojën” është fjalia që tërhoqi vëmendjen, e thënë nga reperi .