MENU
klinika

Sms të sheqerosuara

Moderatoret e emisioneve sportive,ja ngacmimet nga fubollistët

17.04.2019 - 10:56

Futbolli në Shqipëri është kthyer padyshim në një ndër sportet më të dashura jo vetëm për djemtë por edhe vajzat.

Shumë tifoze apo modele janë tërhequr nga ky sport i bukur, madje disa prej tyre kanë guxuar edhe të jenë pjesë e tij si prezantuese apo gazetare në mediat sportive.

Eva Murati dhe Sidorela Gjoni janë 2 shembuj konkret që kanë arritur t’ia dalin duke korrur mjaft sukses në mediat sportive.

kolana e librave

Eva është moderatore e emisionit emisionin “Champions League” në Tring, e ndërkohë që Sidorela është gazetare prej vitesh në “Supersport”.

Të ftuara në një format televiziv bukuroshet e ekranit veç të tjerave kanë zbuluar dhe SMS më të shpeshta që i dërgojnë futbollistët në rrjetet sociale.

Sms të cilat janë tepër të shqeqerosura, dhe që nuk kursejnë komplimemtet.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Moderatorja në ditën e diplomimit...

U nda nga djali i Jozefina Topallit? Reagimi


Nga këngët e Ledrit deri tek këngët e Feros

Fushatë kundër teksteve për femrën si objekt

Zbulon vendin e famshëm që ka zgjedhur të jetojë

Renato Mekolli do largohet nga Shqipëria

Kishte pasuri 6 miliardë dollarë

Ndërron jetë “mbreti i Kumarit”

Për këtë sezon veror, ndryshe...

5 librat që rekomandon Bill Gates