MENU

Parashikimi

Moti rezervon çudira, reshje shiu dhe temperatura të larta në këto zona

24.04.2019 - 08:11

Ditën e sotme, temperaturat priten të arrijnë deri në 25 gradë, por ndërkohë do të ketë edhe reshje shiu.

Sipas asaj që raporton IGJEUM, priten reshje të dobëta shiu thuajse në të gjithë territorin e vendit, ndërkohë në vendet e ulëta temperatura maksimale pritet të arrijë deri në 25 gradë celcius.

RESHJET

Sot (e mërkurë dt.24) priten reshje të dobëta deri lokalisht mesatare (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark). Ato do të jenë kryesisht të karakterit lokal.

TEMPERATURAT

Sot e diela e Pashkëve, si pritet të jetë moti?
Sot e diela e Pashkëve, si pritet të jetë moti?

Sot (e mërkurë dt.24) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 14 / 24 °C

në vendet e ulëta: 13 /25 °C

në vendet malore: 6 / 19 °C

ERA

Sot (e mërkurë dt.24) ajo do të dobësohet, për të fryrë e lehtë deri mesatare.

"Jam për teatër të ri, sepse e dua zhvillimin"

Teatri Kombëtar, Rama citon Gaz Pajën

'Të gjitha shpenzimet nga qeveria'

Rama lajm të mirë për 15-vjeçaren e sëmurë

Favorizoi Emiljano Shullazin

Pezullohet drejtori i Burgut “313”

Bashkia e Tiranës hap zyrat e reja

U erdhi fundi radhëve të gjata për pasaportë