MENU

Aktore që prej moshës dy vjeç

Ndahet nga jeta aktorja në moshën 16-vjeçare

18.04.2019 - 13:18

Mya Lecia Naylor ndërri jetë në moshën 16-vjeçare.

Shkaku i vdekjes mbetet i paqartë.

Naylor ka luajtur së bashku me Emily Atack, Fleur East dhe Tess Daly në shfaqjen CBBC Almost Never.

Në vitin 2012 ajo ka pasur një skenë bashkë me aktorët e famshëm Tom Hanks dhe Halle Berry në filmin “Cloud Atlas”.

Aktorja lindi në Warwickshire në vitin 2002 dhe e filloi karrierën e saj në moshën 2-vjeçare në shfaqjen e BBC-së, Absolutely Fabulous.

Nëse jeta e saj do të ishte më e gjatë, pa dyshim ajo do të ishte një tjetër yll që do të jepte shkëlqim Hollywood-it.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Legjenda e futbollit shqiptar

Futbolli në zi, ndahet nga jeta Vasillaq Zëri


Vetëm pak kohë pas lindjes së djalit

Aktori i njohur zbulon planet e dasmës

'Si mund ta jepni kështu lajmin e bukur?'

Bashkëshortja e Gaz Pajës flet për shtatzaninë

Fotografohet me vajzën e vogël

Blendi Fevziu kalon pushimet në Bahamas

Ka një dedikim të ëmbël për Rominën

Erik Lloshi publikon foton nga albumi i martesës

Ja cila është fusha që do t'i jap famë

Pas muzikës Bleona Qereti kërkon sukses tek…