MENU
klinika

Muzikë apo dashuri?

Numërimi misterioz i Taylor Swift

17.04.2019 - 11:13

Taylor Swift një nga këngëtaret më aktive në treg por gjithashtu edhe në rrjetet sociale di gjithmnë si ta tërheqë vëmendjen.

Këngëtarja amerikane publikoi së fundmi në “Instagram” një numërim mbrapsht misterioz që përfundon më 26 prill.

Si për mos të mjaftuar, për të shtuar kureshtjen e fansave postoi edhe një zemër me diamante, ku vërehet sërish data.

Për momentin nuk dihet asgjë e konfirmuar, por fansat aludojnë për muzikë të re.

Prej disa kohëshTaylor poston të dhëna enigmatike në rrjetet e saj sociale; në fillim palmat, më pas fluturat dhe tani zemra e numërimi mbrapsht.

Mbetet të presim datën 26 prill për të zbuluar misterin dhe për të kuptuar më tepër nëse bëhet fjalë për muzikë apo dashuri të re.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Mbaj mjete për vetmbrojtje

Edhe Taylor Swift e frikësuar nga fama