MENU
klinika

Mungesa në ekran

Pas 1 viti pushim, Marina Vjollca kthehet me një projekt të ri

14.04.2019 - 22:30

Pas përfundimit të emisionit “C’est la vie” në janar të vitit të kaluar, Marina Vjollca u përfol gjatë për mungesën e saj në ekran.

Largimi i saj nga ekrani përkoi me martesën me reperin Getoar Selimi. U tha se ishte bashkëshorti i saj që nuk e lejonte të kthehej në ekran, por zërat u përgënjeshtruan.

Mirëpo, duket se moderatorja gjatë kësaj kohe ka qenë duke punuar për një projekt të ri dhe ka njoftuar kthimin e saj me anë të një postimi.

Thuhet se ajo do të drejtojë një program talentesh.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Ku do i shohim këtë sezon?

Ndryshimi i motrave Vjollca ndër vite

Nga Austria në Maldive

Luana e teproi, ia thotë dhe Marina