MENU

Video

Pas publikimit të motrave Istrefi, Lori Hoxha një surprizë

23.04.2019 - 14:09

Pak ditë më parë motrat Nora dhe Era Istrefi sollën bashkëpunim e tyre i cili u prit shumë mirë nga publiku.

Kënga mban titullin “Nuk e di” dhe në fare pak kohë ka arritur të mbledhë me mijëra klikime në Youtube.

Siç duket kënga është pëlqyer shumë dhe nga Lori Hoxha e cila ka publikuar në Instastory video duke kënduar bashkëpunimim e motrave Istrefi.

Era e suprizuar nga veprimi i blogeres së njohur e ka publikuar videon sërish në Instastoryn e saj.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN