MENU
klinika

Pamjet

Pashkët/ Rama uron besimtarët orthodoksë me këtë video

28.04.2019 - 09:39

Me rastin e Pashkëve, ka ardhur një urim i veçantë edhe nga kryeministri Rama.

Kreu i qeverisë ka zgjedhur të publikojë një video me pamje nga Kisha e Marmiroit në Orikum të Vlorës.

Postimi i plotë:

“MIRËMËNGJES”

dhe me këto pamje nga Kisha e Marmiroit në Orikum të Vlorës, ju uroj Pashkë sa më të Gëzuar”, shkruan kryeministri

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN