MENU
klinika

EMRI

PD “tradhtohet” sërish, cila është kandidatja që kërkon mandatin?

11.04.2019 - 10:54

Një tjetër tradhti në radhët e Partisë Demokratike.

Bëhet fjalë për kandidaten e PD-së në qarkun e Gjirokastrës, Fatjona Koçi Dhimitri.

Kjo e fundit ka dorëzuar formularin e dekriminalizimit në KQZ.

Fatjona Dhimitri ka qenë e renditur në listën e Partisë Demokratike në Qarkun e Gjirokastrës me numrin 7.

Kandidatja demokrate ka dorëzuar dy ditë më parë formularin në KQZ-së dhe për rrjedhojë hapet rruga që ajo të marrë mandatin e Tritan Shehut.