MENU
klinika

Një dashuri e komplikuar

Për kë e merr malli Kejvina Kthjellën?

22.04.2019 - 14:49

Velina e njohur dhe shume seksi Kejvina Kthella ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë pas largimit nga emisioni “Xing me Ermalin”.

Së fundmi velina është zhvendosur përfundimisht në Itali.

 

Pas kthimit në shtetin Italian Kejvina ka organizuar për herë të parë rubrikën pyetje –përgjigje dhe nuk kishte si të mungonin pyetjet nëse i mungon Shqipëria pas largimit.

 

“Më mirë në Shqipëri apo në Itali” ishte pyetja e bërë për të nga ndjekësja e saj në instagram.

Nuk di kur vij në Shqipëri më merr malli për Italinë, kur jam në Itali më merr malli për Shqipërinë, një dashuri e komplikuar” i është përgjigjur Kejvina, ndjekëses.