MENU

Arsyeja

Përse i ati i Lindi Islamit hoqi dorë nga muzika?

18.04.2019 - 16:04

Lind Islami u bë shkas që babai i tij të heqë dorë nga muzika.

Këngëtari i njohur pejan, Bedri Islami, ka qenë i ftuar së fundmi në një tjetër format të ndjekur televiziv.

 

Ai ka rrëfyer shumë nga jeta dhe karriera e tij, duke treguar ndër të tjerash edhe arsyen përseu tërhoq nga muzika.

Dhe tregoi përse  ka vendosur të mos jetë më aktiv në këtë fushë.

Islami u shpreh se një nga arsyet e tërheqjes prej muzikës ishte edhe djali i tij, Lindi, i cili u bë i njohur falë spektaklit të talenteve “The Voice of Albania”.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNVetëm pak kohë pas lindjes së djalit

Aktori i njohur zbulon planet e dasmës

'Si mund ta jepni kështu lajmin e bukur?'

Bashkëshortja e Gaz Pajës flet për shtatzaninë

Fotografohet me vajzën e vogël

Blendi Fevziu kalon pushimet në Bahamas

Ka një dedikim të ëmbël për Rominën

Erik Lloshi publikon foton nga albumi i martesës

Ja cila është fusha që do t'i jap famë

Pas muzikës Bleona Qereti kërkon sukses tek…