MENU
klinika

Tregon këngëtarja

Përse Vesa Luma jeton e ndarë me Big Bastën?

02.04.2019 - 09:36

Duke qenë se këngëtarja Vesa Luma  ka kohë që po jeton larg bashkëshortit Big Basta, i cili ndodhet në Zelandën e Re, ajo ka ngjallur kureshyjen e fansave dhe është pyetur për këtë.

Vesa u shpreh se të dy e përjetuan keq largësinë, por kjo gjë do të marrë fund sapo të mbarojë projektet që ka nisur. Vesa ka në plan të mbajë një tur koncertesh në Shqipëri e Kosovë, dhe një album të ri që do të vijë shumë shpejt:

kolana e librave

E përjetuam ndarjen shumë, por ai do vijë shumë shpejt, e nuk do jetë më i mërzitur Unë dhe Big Basta duhemi shumë. Kemi disa projekte që do të jenë koncerte recitale në Shqipëri e Kosovë dhe këngë të reja. Më pas do të jetë një album përfundimtar, e pastaj do të kthehem rehat në Zelandë”, u shpreh këngëtarja.

Në këtë mënyrë Vesa ka shuar kuriozitetin e të gjithëve duke na treguar se kjo largësi ështëe përkohshme dhe ka p♪7r arsye vetëm realizimin e prokjekteve nga ana e të dyve. 

 

Bukuroshja vesh fustanin e nusërisë

Pas pajtimit Stresi dhe Keisi bëjnë dasmën

“Ishte një drogë, nuk pritem kurrë më”

Jane Fonda heq dorë nga operacionet kirurgjikale

Një mbrëmje enkas për të dashuruarit në Gjermani

Loredana dhe Zuna “kapen mat”

Pas humbjes së mikeshës së saj

Rita Ora jep mesazhin e fuqishëm