MENU
klinika

Rama në Shkodër

Pritet me protesta, qytetarët bllokojnë rrugën

26.04.2019 - 10:14

Gjatë ditës së sotme pritet që kryeministri Rama të zhvilojë një vizitë në Shkodër.

Ndërkohë protestues të shumtë demokratë janë mbledhur paraditen e sotme tek ‘Ura e Bahçallëkut’ për të mos lejuar vizitën e kreut të qeverisë.

Konkretisht protestuesit ndodhen te ura e Spatharit në ‘Vau i Dejës’ dhe kanë bllokuar të dy anët që lidhen me Shkodrën.

Kujtojmë që Rama ka sot takime në Shkodër dhe Malësi të Madh.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Shprehje për Shkodrën

Çka e cila është Shkodra?


“Business Insider” shkrim për turizmin në Shqipëri

Vend i aventurave të paharrueshme!

Qarqet që lënë pas Tiranën

Ku punësohen më shumë të rinjtë?

Rama: Mënyrë efikase për kursimin e energjisë

Bashkia Shkodër instalon panele diellore në kopshte